AMSTERDAMS PAASTOERNOOI 2019
39e Editie

van donderdag 18 april
t/m maandag 22 april
Tegenstander per ronde - 2019
    1 2 3 4 5 6 7 AW Pt WP SB
1.  Hans Jansen 8/2 9/2 4/1 2/0 23/2 15/2 3/2 7 11 57 85
2.  Jean-Marc Ndjofang 21/1 17/2 25/2 1/2 3/1 4/1 5/1 7 10 55 77
3.  Wouter Ludwig 22/2 14/2 7/2 4/1 2/1 5/1 1/0 7 9 61 72
4.  Casper Remeijer 18/2 23/2 1/1 3/1 5/1 2/1 6/1 7 9 60 72
5.  Andrew Tjon A Ong 10/1 24/2 6/1 16/2 4/1 3/1 2/1 7 9 57 69
6.  Michel Stempher 19/2 7/1 5/1 10/1 9/1 22/2 4/1 7 9 55 67
7.  Martin de Jong 28/2 6/1 3/0 13/1 14/1 16/2 12/2 7 9 48 55
8.  Martin van Dijk 1/0 26/2 13/1 25/2 12/1 9/1 14/2 7 9 48 52
9.  Arjen de Mooij 26/2 1/0 12/1 21/2 6/1 8/1 11/1 7 8 54 53
10.  Hein Meijer 5/1 13/1 20/1 6/1 18/2 12/1 15/1 7 8 52 59
11.  Rob Geurtsen 24/1 25/0 17/1 19/1 21/2 23/2 9/1 7 8 41 48
12.  Herman Spanjer 13/1 16/1 9/1 20/2 8/1 10/1 7/0 7 7 54 51
13.  Micha van Tol 12/1 10/1 8/1 7/1 15/0 26/2 18/1 7 7 51 48
14.  Steven den Hollander 27/2 3/0 22/1 15/1 7/1 17/2 8/0 7 7 51 44
15.  Losseni Savané 23/0 27/2 21/1 14/1 13/2 1/0 10/1 7 7 48 43
16.  Jan van de Veen 25/1 12/1 19/2 5/0 17/1 7/0 23/2 7 7 47 40
17.  Herman van Westerloo 20/1 2/0 11/1 27/2 16/1 14/0 24/2 7 7 47 39
18.  Krijn ter Braake 4/0 19/0 26/2 24/2 10/0 20/2 13/1 7 7 45 37
19.  Ruph Bhawanibhiek 6/0 18/2 16/0 11/1 20/1 24/1 22/1 7 6 48 39
20.  Douwe Hokwerda 17/1 21/1 10/1 12/0 19/1 18/0 27/2 7 6 45 35
21.  Bé Eggens 2/1 20/1 15/1 9/0 11/0 28/1 26/2 7 6 45 33
22.  Hanco Elenbaas 3/0 28/2 14/1 23/0 25/2 6/0 19/1 7 6 42 25
23.  Tom Swelsen 15/2 4/0 24/1 22/2 1/0 11/0 16/0 7 5 53 31
24.  Arie Storm 11/1 5/0 23/1 18/0 28/2 19/1 17/0 7 5 44 23
25.  Peter Frans Koops 16/1 11/2 2/0 8/0 22/0 27/0 28/1 7 4 46 25
26.  Rob van Westerloo 9/0 8/0 18/0 28/2 27/2 13/0 21/0 7 4 43 12
27.  Radjinder Jharap 14/0 15/0 28/2 17/0 26/0 25/2 20/0 7 4 37 12
28.  Ricardo Bona 7/0 22/0 27/0 26/0 24/0 21/1 25/1 7 2 38 10

GROEPSFOTO
groepsfofo klik voor vergroting

Vrijdag 19 april verzamelen voor de traditionele groepsfoto.

ADELAARSKALENDER  |  We hebben het er vaak over gehad in de De 2 Klaveren, maar hier is hij dan, de Adelaarskalender van het Amsterdams Paastoernooi, in PDF formaat.
file_download download Adelaarskalender
ARCHIEF  |  Paastoernooi overzicht, alle klassementen vanaf 1981 t/m 2009 - in PDF formaat.
file_download download archief
INDELING WIT - ZWART RONDE 7
Heike Verheul - Hans Jansen
Krijn Braake - Leopold Sekongo
Radjinder Jharap - Willem Winter
Ruph Bhawanibhiek - Douwe Hokwerda
Laura Timmerman - Hanco Elenbaas
Steven Hollander - Rob Westerloo
Herman Westerloo - Be Eggens
Arie Storm - John Stins
Petra Duskova - Lumir Gatnar
Ratan Ganeshie - Ramon Ramkisoen
Martin Plesnivy - Nicholas Novelle
Huub Kroes - Jan Riesthuis
Soenarim Saib - Guus Gase
Primnath Goelab - Ondrej Sikora
PROGRAMMA
Opening donderdag 18 april 19:00
1e ronde donderdag 18 april 19:30
Groepsfoto vrijdag 19 april 11:45
2e ronde vrijdag 19 april 12:00
3e ronde vrijdag 19 april 18:30
4e ronde zaterdag 20 april 18:30
5e ronde zondag 21 april 12:00
6e ronde zondag 21 april 18:30
7e ronde maandag 22 april 12:00
Sluiting maandag 22 april 17:00
TUSSENSTAND AAN KOP
  1. Hans Jansen10
  2. Leopold Sekongo9
  3. Heike Verheul9
  4. Willem Winter8
  5. Ruph Bhawanibhiek8
DEELNEMERS
  1. Hans Jansen1457
  2. Leopold Sekongo1344
  3. Krijn Braake1281
  4. Steven Hollander1277
  5. Heike Verheul1269
  6. Be Eggens1245
  7. Willem Winter1217
  8. Ruph Bhawanibhiek1197
  9. Laura Timmerman1189
  10. Marco Koning1187
  11. Herman Westerloo1183
  12. Hanco Elenbaas1172
  13. John Ramdien1163
  14. Douwe Hokwerda1157
  15. Radjinder Jharap1154
  16. Rob Westerloo1145
  17. Arie Storm1105
  18. John Stins1090
  19. Jan Riesthuis1082
  20. Primnath Goelab1058
  21. Petra Duskova1043
  22. Huub Kroes968
  23. Nicholas Novelle928
  24. Ratan Ganeshie921
  25. Ramon Ramkisoen908
  26. Jude Kasangaki900
  27. Lumir Gatnar885
  28. Martin Plesnivy870
  29. Ondrej Sikora850
  30. Soenarim Saib807
  31. Kries Kalidien547
  32. Guus Gase480
I Amsterdam
Adelaarskalender - Top 100 aller tijden
  deelnemer   deelnames punten
1.  Westerloo, van Herman 35 star_border  268 
2.  Eggens 30 star_border  226 
3.  Tjon A Ong Andrew 26 star_border  223 
4.  Meijer Hein 15 star_border  149 
5.  Braake, ter Krijn 18 star_border  145 
6.  Mooij, de Arjen 18 star_border  144 
7.  Wijk, van Cock 19 star_border  131 
8.  Bhawanibiek Roep 18 star_border  113 
9.  Westerloo, van Rob 19 star_border  112 
10.  Kos Jeroen 13 star_border  106 
11.  Willigen, van Gert 15 star_border  104 
12.  Berg, van den Arjan 12 star_border  101 
13.  Huijbrechts Fons 15 98 
14.  Ottink Alfons 11 97 
15.  Oudshoorn Paul 10 95 
16.  Romijn Kees 13 95 
17.  Dusseldorp, van Cor 10 94 
18.  Kreder Hans 13 94 
19.  Schaaf, van der Christian 11 87 
20.  Elenbaas Hanco 12 81 
21.  Dusseldorp, van Eric 9 80 
22.  Westerloo, van Chris 10 71 
23.  Elzenga Frans 17 71 
24.  Heun, van Peter 8 68 
25.  Ballegooijen, van Mari 8 67 
26.  Terpstra (Frl) Jan 15 66 
27.  Dijk, van Martin 9 65 
28.  Stins John 12 65 
29.  Jansen Hans 6 64 
30.  Hoogteijling Peter 7 63 
31.  Remeijer Casper 7 62 
32.  Jager, de Edwin 8 62 
33.  Pal, van der Rein 6 59 
34.  Sekongo Leopold 7 59 
35.  Drost Jan Pieter 7 58 
36.  Jong, de Ivo 7 55 
37.  Bos Jesse 7 54 
38.  Drost Wiebo 6 53 
39.  Wong Hin 6 53 
40.  Wit Jörgen 7 53 
41.  Kroes Huub 10 53 
42.  Riesthuis Jan 10 53 
43.  Twilhaar Rik 6 52 
44.  Jonge, de Cees 10 52 
45.  Rosendaal Leo 7 51 
46.  Heusdens Ron 5 50 
47.  Tol, van Micha 7 49 
48.  Leeuwen, van Cock 5 48 
49.  Bosch, van den Kees 7 48 
50.  Harmsma Tjeerd 5 47 
  deelnemer   deelnames punten
51.  Klarenbeek Henk 5 45 
52.  Geurtsen Rob 5 44 
53.  Tigchelaar Gerrit 6 44 
54.  Winter Willem 6 44 
55.  Jong, de Martin 6 42 
56.  Leimena Laurens 7 42 
57.  Keessen Nico 7 41 
58.  Bor Klaas 4 39 
59.  Waal, van der Dirk 7 39 
60.  Borst, van den John 4 38 
61.  Kosters Marcel 5 38 
62.  Visser Wim 6 36 
63.  Leerdam Lucien 7 36 
64.  Messemaker Bas 4 35 
65.  Ramdien Biem 4 35 
66.  Ndjofang Jean-Marc 3 34 
67.  Thijssen Kees 3 34 
68.  Vink Gerard 4 34 
69.  Kisoensingh Tara 9 34 
70.  Koopmanschap Mike 4 33 
71.  Zwart Bert 4 33 
72.  Pul, van Marc 5 33 
73.  Jong, de Migue 6 33 
74.  Knevel Rob 5 32 
75.  Madhar Said 3 31 
76.  Hoogenboom Mark 4 31 
77.  Voet Erik 4 31 
78.  Leemberg Nico 5 31 
79.  Berg, van den Guido 4 30 
80.  Reitsma Feike 5 30 
81.  Groot, de Gerard 3 29 
82.  Raven Bert 3 29 
83.  Schirinzi Gino 5 29 
84.  Fijn van Draat Laurens 3 28 
85.  Livestro Jos 3 28 
86.  Terpstra (Ams) Jan 4 28 
87.  Maijenburg Erik 5 28 
88.  Langerak Leeroy 5 26 
89.  Koning, de Marco 3 25 
90.  Meggelen, van Jan 3 25 
91.  Meijer Herman 3 25 
92.  Palmans Maikel 3 25 
93.  Plantinga Aize 4 25 
94.  Ludwig Wouter 3 24 
95.  Stap, van der Peter 3 24 
96.  Wanders Erna 3 24 
97.  Horn Michel 3 23 
98.  Spaan Henk 3 23 
99.  Coster Roy 4 23 
100.  Jharap Radjinder 4 23 
Top 100 aller tijden
  deelnemer   deelnames punten
1.  Westerloo, van Herman 35 star_border  268 
2.  Eggens 30 star_border  226 
3.  Tjon A Ong Andrew 26 star_border  223 
4.  Meijer Hein 15 star_border  149 
5.  Braake, ter Krijn 18 star_border  145 
6.  Mooij, de Arjen 18 star_border  144 
7.  Wijk, van Cock 19 star_border  131 
8.  Bhawanibiek Roep 18 star_border  113 
9.  Westerloo, van Rob 19 star_border  112 
10.  Kos Jeroen 13 star_border  106 
11.  Willigen, van Gert 15 star_border  104 
12.  Berg, van den Arjan 12 star_border  101 
13.  Huijbrechts Fons 15 98 
14.  Ottink Alfons 11 97 
15.  Oudshoorn Paul 10 95 
16.  Romijn Kees 13 95 
17.  Dusseldorp, van Cor 10 94 
18.  Kreder Hans 13 94 
19.  Schaaf, van der Christian 11 87 
20.  Elenbaas Hanco 12 81 
21.  Dusseldorp, van Eric 9 80 
22.  Westerloo, van Chris 10 71 
23.  Elzenga Frans 17 71 
24.  Heun, van Peter 8 68 
25.  Ballegooijen, van Mari 8 67 
26.  Terpstra (Frl) Jan 15 66 
27.  Dijk, van Martin 9 65 
28.  Stins John 12 65 
29.  Jansen Hans 6 64 
30.  Hoogteijling Peter 7 63 
31.  Remeijer Casper 7 62 
32.  Jager, de Edwin 8 62 
33.  Pal, van der Rein 6 59 
34.  Sekongo Leopold 7 59 
35.  Drost Jan Pieter 7 58 
36.  Jong, de Ivo 7 55 
37.  Bos Jesse 7 54 
38.  Drost Wiebo 6 53 
39.  Wong Hin 6 53 
40.  Wit Jörgen 7 53 
41.  Kroes Huub 10 53 
42.  Riesthuis Jan 10 53 
43.  Twilhaar Rik 6 52 
44.  Jonge, de Cees 10 52 
45.  Rosendaal Leo 7 51 
46.  Heusdens Ron 5 50 
47.  Tol, van Micha 7 49 
48.  Leeuwen, van Cock 5 48 
49.  Bosch, van den Kees 7 48 
50.  Harmsma Tjeerd 5 47 
51.  Klarenbeek Henk 5 45 
52.  Geurtsen Rob 5 44 
53.  Tigchelaar Gerrit 6 44 
54.  Winter Willem 6 44 
55.  Jong, de Martin 6 42 
56.  Leimena Laurens 7 42 
57.  Keessen Nico 7 41 
58.  Bor Klaas 4 39 
59.  Waal, van der Dirk 7 39 
60.  Borst, van den John 4 38 
61.  Kosters Marcel 5 38 
62.  Visser Wim 6 36 
63.  Leerdam Lucien 7 36 
64.  Messemaker Bas 4 35 
65.  Ramdien Biem 4 35 
66.  Ndjofang Jean-Marc 3 34 
67.  Thijssen Kees 3 34 
68.  Vink Gerard 4 34 
69.  Kisoensingh Tara 9 34 
70.  Koopmanschap Mike 4 33 
71.  Zwart Bert 4 33 
72.  Pul, van Marc 5 33 
73.  Jong, de Migue 6 33 
74.  Knevel Rob 5 32 
75.  Madhar Said 3 31 
76.  Hoogenboom Mark 4 31 
77.  Voet Erik 4 31 
78.  Leemberg Nico 5 31 
79.  Berg, van den Guido 4 30 
80.  Reitsma Feike 5 30 
81.  Groot, de Gerard 3 29 
82.  Raven Bert 3 29 
83.  Schirinzi Gino 5 29 
84.  Fijn van Draat Laurens 3 28 
85.  Livestro Jos 3 28 
86.  Terpstra (Ams) Jan 4 28 
87.  Maijenburg Erik 5 28 
88.  Langerak Leeroy 5 26 
89.  Koning, de Marco 3 25 
90.  Meggelen, van Jan 3 25 
91.  Meijer Herman 3 25 
92.  Palmans Maikel 3 25 
93.  Plantinga Aize 4 25 
94.  Ludwig Wouter 3 24 
95.  Stap, van der Peter 3 24 
96.  Wanders Erna 3 24 
97.  Horn Michel 3 23 
98.  Spaan Henk 3 23 
99.  Coster Roy 4 23 
100.  Jharap Radjinder 4 23 
Adelaarskalender

star_borderstar_borderstar_border

Herman van Westerloo

aanvoerder club van 100

Wall of Fame
1981  E. van Dusseldorp
1982  G. Boom
1983  H. van Westerloo
1984  J. Terpstra
1985  P. Oudshoorn
1986  C. van Leeuwen
1987  A. Tjon A Ong
1988  R. van Eijk
1989  H. Jansen
1990  W. Drost
1991  E. van Dusseldorp
1992  P. Oudshoorn
1993  R. van der Pal
1994  J. Livestro
1995  D. Bosch
1996  A. Tjon A Ong
1997  C. van Dusseldorp
1998  J. van den Borst
1999  N. Samb
2000  P. Hoogteijling
2001  A. Ottink
2002  T. Goedemoed
2003  K. Thijssen
2004  J-M. Ndjofang
2005  J-M. Ndjofang
2006  P. Oudshoorn
2007  R. Boomstra
2008  K. Thijssen
2009  P. Steijlen
2010  R. Twilhaar
2011  H. Meijer
2012  H. Meijer
2013  C. van Dusseldorp
2014  C. van Dusseldorp
2015  R. Heusdens
2016  H. Meijer
2017  L. Sekongo
2018  H. Jansen
2019  
2020